Dairesel Bahçe Kapısı İmalatı

Dairesel Bahçe Kapısı İmalatı

İşyeri ve konutlarda uzaktan kumanda ile açılıp kapanabilen dairesel bahçe kapı imalatı ve montajı ile İstanbul'da hizmet veriyoruz. Her türlü bahçe kapısı projeniz için 0534 312 56 96 nolu telefonumuzu arayabilirsiniz. İşyeri ve konutlardaki ferforje dekoratif her türlü kapının otomatik olarak, uzaktan kumanda yardımı ile açılmasına imkan tanır.

Kullanıcıya özel uzaktan kumanda ile arabadan inmeden rahatça garaja giriş çıkış yapabilecek özelliğe sahip bahçe kapısı modellerimizi görmek için bizi arayın. Uygun fiyat, garantili hizmet ile size özel dairesel bahçe kapısı modellerimizden birini monte edelim.

North Otomatik Kapı Sistemleri, en çok tercih edilen modelleri ile İstanbul'da hizmet vermektedir. Kumandalı bahçe kapısı sistemlerinde müşteri talepleri doğrultusunda yeni modelleri ile etkin çözümler sunmaktadır. Dairesel Bahçe kapısı otomasyonumuz AB normlarına ve TSE standartlarında imal edilmektedir. Enerji tüketiminin tasarruflu özelliği ile çevre duyarlılığı üst seviyededir. Elektrikli bahçe kapılarımız önceden kablolanarak kurulum aşamasında zamandan tasarruf sağlar. Dahili kontrol ünitesi sayesinde hızlı kolay kurulur. Tahrik torkunu direkt kontrol eden elektronik cihazla özel koruma sağlamaktadır.

Otomatik Bahçe Kapısı İmalatı

Otomatik Bahçe Kapısı İmalatı

North Otomatik Kapı Sistemleri, günümüzde en çok tercih edilen modelleri ile İstanbul'da hizmet vermektedir. Otomatik bahçe kapısı sistemlerinde de, müşteri talepleri doğrultusunda yeni modelleri ile etkin çözümler sunmaktadır. Bahçe kapısı otomasyonumuz AB normlarına ve TSE standartlarına uyumludur. Enerji tüketiminin tasarruflu özelliği ile çevre duyarlılığı üst seviyededir. Bahçe kapılarımız önceden kablolanarak kurulum aşamasında zamandan tasarruf sağlar. Dahili kontrol ünitesi sayesinde hızlı kolay kurulur. Tahrik torkunu direkt kontrol eden elektronik cihazla özel koruma sağlamaktadır.

Otomatik bahçe kapı modellerimiz her binaya özel projelendirilmektedir. Motor tek yönlü olduğu için elektrik kilidine ihtiyaç duymaz. Elektrik kesilmelerinde anahtar korumalı boşa alma aparatının çevrilmesi ile kapının manuel açılıp kapanma özelliği bulunmaktadır. Basitleştirilmiş ekran ile kolayca programlanabilir. manyetik mıknatıslı sınırlama switch sayesinde her seviyede insan kolaylıkla kullanabilir. Otomatik bahçe kapılarında uygulanan motorlar kapı açıklığına, kapı ağırlığına göre seçilir ve uygulanır. Uzaktan kumanda el vericisi çoğaltılabilir.

Bahçe kapısı projelerimizde kullanıcı sayısına göre motor takılır. Günlük kaç araç girip çıkışı motor tercihinde önemli rol oynar. Müşterilerimize motor seçiminde dikkat edilmesi konusunda bu uyarıyı eklemek zorundayız.

Otomatik Bahçe Kapısı Nasıl Çalışır?

Otomatik bahçe kapısı motoru,üzerindeki pinyon dişli dediğimiz aktarma dişlisinin kapı üzerine döşenen kremiyer dişlisini çevirerek çalışan bir sistemdir.Kremiyer dişli üzerine monte edilen switch aparatları motor dişlisinin üzerindeki switch yayına çarpası ile durmasını sağlar. İsteğe bağlı olarak elektronik kart üzerinden açıldıktan belli bir süre sonra otomatik olarak kapanabilmektedir.

North Otomatik Kapı Sistemleri, otomatik bahçe kapısı motorlarını 2 yıl garantili olarak hizmete almaktadır. Bahçe Kapısı ihtiyaçlarınızda İstanbul'da bulabileceğiniz güvenilir kurumsal firmalardan biriyiz. Arayın birlikte projelendirelim.

Set içerisindeki ürünler

  • Otomatik bahçe kapısı motoru
  • Flaşör (lamba)
  • Emniyet fotoseli
  • Kremiyer dişli (4 metre)
  • Uzaktan kumanda (2 adet)