Dairesel Bahçe Kapısı İmalatı

Dairesel Bahçe Kapısı İmalatı

İşyeri ve konutlarda uzaktan kumanda ile açılıp kapanabilen dairesel bahçe kapı imalatı ve montajı ile İstanbul'da hizmet veriyoruz. Her türlü bahçe kapısı projeniz için 0534 312 56 96 nolu telefonumuzu arayabilirsiniz. İşyeri ve konutlardaki ferforje dekoratif her türlü kapının otomatik olarak, uzaktan kumanda yardımı ile açılmasına imkan tanır.

Kullanıcıya özel uzaktan kumanda ile arabadan inmeden rahatça garaja giriş çıkış yapabilecek özelliğe sahip bahçe kapısı modellerimizi görmek için bizi arayın. Uygun fiyat, garantili hizmet ile size özel dairesel bahçe kapısı modellerimizden birini monte edelim.

North Otomatik Kapı Sistemleri, en çok tercih edilen modelleri ile İstanbul'da hizmet vermektedir. Kumandalı bahçe kapısı sistemlerinde müşteri talepleri doğrultusunda yeni modelleri ile etkin çözümler sunmaktadır. Dairesel Bahçe kapısı otomasyonumuz AB normlarına ve TSE standartlarında imal edilmektedir. Enerji tüketiminin tasarruflu özelliği ile çevre duyarlılığı üst seviyededir. Elektrikli bahçe kapılarımız önceden kablolanarak kurulum aşamasında zamandan tasarruf sağlar. Dahili kontrol ünitesi sayesinde hızlı kolay kurulur. Tahrik torkunu direkt kontrol eden elektronik cihazla özel koruma sağlamaktadır.