Otomatik Garaj Kapısı

Otomatik Garaj Kapısı

North Otomatik Kapı, otomatik garaj kapıları imalatı ve montajında İstanbul'da güvenilir hizmetler sunmaktadır. Birbirinden farklı özelliklerde, kullanışlı otomatik garaj kapısı tasarımları sunar. AVM, İşhanları ve Konutlarda bina yapısına en uygun garaj kapısını görsellik ile birleştirerek imal ederek yerine montaj eder. Her model ve tipte garaj kapısı talepleriniz için Hadi Usta'dan 0534 312 5696 ön bilgi alabilirsiniz.

Otomatik garaj kapılarımız tavana açılır paletli kapılar şeklinde monte edilir. Müşteri tercihleri doğrultusunda çelik veya alüminyumdan imal edilerek montajı yapılmaktadır. Garaj kapılarımız bulundukları alanın İç hacmini daraltmaz, ferah ve güvenlidir. Otomatik sistemli olan garaj kapılarımız emniyet sistemine sahiptir. Olumsuz durumlarda manuel sistem ile de çalışabilir şekilde imal edilmektedir. Yağmurlu havalar için sızdırmazlık özelliği kazandırılmıştır.

Seksiyonel Garaj Kapısı Otomasyonları, ticaret merkezlerinde, endüstriyel alanlarda, garajlarda, depolarda, hangarlarda, otoparklarda sıklıkla bulunan kapılara entegre edilmek üzere tasarlanmıştır. BFT marka Seksiyonel Garaj Kapısı Otomasyonları, BOTTICELLI, EOS 120, ARGO, EFOR modelleri tasarlanmıştır. Otomatik garaj kapılarında aranılan “sağlamlık” kavramı ürünlerimizde en üst seviyede tutulmuş ve dayanıklılığı artırılmış malzeme kullanılmıştır. Seksiyonel garaj kapısı modellerimiz darbelere, rüzgara ve kötü hava koşullarına dayanıklılığı artırılmış malzemeler ile imal edilmektedir.

North Otomatik Kapı Sistemleri tarafından montajı yapılan otomatik garaj kapısı oluşabilecek bir acil durum fotosel emniyet sistemi ile üstün güvenlik donanımına sahiptir. Elektrik kesilmesi durumlarında elle kontrol son derece kolaylaştırılmıştır.

Otomatik Garaj Kapısı Sistemleri Genel Özellikleri

  • Kumanda ile kontrol
  • Garajınıza uygun yataklama çözümleri
  • Darbeye dayanıklı dış paneller
  • PVC Filtre ile en üst yalıtım
  • Emniyet fotoseli
  • Cephenize uygun panel desenleri