Seksiyonel Garaj Kapısı

Firmamız seksiyonel garaj kapıları projelerinde İstanbul'da en güvenilir firmalardan biridir. Garaj kapısı imalattan montaja kadar süren bütün aşamalarda teknik ekibimizle hizmetinizdeyiz. Seksiyonel garaj kapısı talepleri günümüzün rağbet gören yapı birimlerinden biridir. Güvenlik açısından artık garaj kapıları otomatik özelliği ile zorunluluk kazanmıştır. North Otomatik Kapı Sistemleri, her büyüklükte seksiyonel garaj kapısı taleplerinizi zamanında montaj etmektedir. Garaj kapısı projeleriniz için 0534 312 56 96 nolu telefonumuzdan gerekli bilgi alabilirsiniz

Seksiyonel Garaj Kapısının avantajları;
- Kapı ağırlığı yaylar ile dengelendiği için daha küçük motorlar ile daha az enerji harcayarak çalıştırılabilmektedir.
- Herhangi bir acil durumda el ile manuel olarak kaldırılması mümkündür. Eğer kapı çok büyük ölçülere sahipse kullanılan motorlar büyümekte ve redüktörlü motorlar seçilmektedir. Motor redüktörü kullanılarak kapı zincir ile manuel olarak açılabilmektedir.
-Kullanılan sandöviç paneller 4 cm kalınlıkta olup çift taraflı galvaniz sac kaplıdır. Kritik noktaları destek sacları ile güçlendirilmiştir. Daha sessiz çalışır, daha güvenlidir, daha hijyenik ortam sağlar
- Çok geniş mesafeli girişler seksiyonel kapı kullanılarak kapatılabilir. Montajını yaptığımız en geniş kapı 8 metrenin biraz üzerinde olup Bilecik Arslan Alüminyum tesislerine kurulmuştur.
- Seksiyonel garaj kapısının içine servis kapısı montajı mümkündür. Bu sayede personel girişleri için kapının tamamının açılmasına gerek kalmamaktadır.
- Seksiyonel garaj kapısının kontrol üniteleri oldukça gelişmiştir. Emniyet fotoseli, loop dedektör, radar, uzaktan kumanda, buton, kartlı geçiş sistemleri, hgs ve kamera sistemleri gibi aksesuarlar ile rahatlıkla çalıştırılabilmektedir.
- Paneller üzerine konulan pencereler ile iç kısmın aydınlatma ihtiyacına yardımcı olmaktadır.