Kollu Bariyer Sistemleri

Kollu Bariyer Sistemleri

North Kapı Otomasyonu kollu bariyer sistemleri üzerine İstanbul'da hizmet veren teknik bilgi ve beceriye sahip kurumsal firmalardan biridir. Toplu konut, apartman, otopark ve endüstriyel tesis girişlerinde tercih edilen Kollu Bariyer Otomasyonları güvenlik amaçlı talep edilen sistemlerdir. Sisterm ile ilgili her türlü bilgiyi 0534 312 5696 nolu hattımızdan iletişime geçerek alabilirsiniz.

Kollu bariyer setini oluşturan parçalar; Bariyer gövdesi, Bariyer kolu, Emniyet fotoseli, Flaşör, 2 adet kumanda, Taban montaj aparatı. Kollu bariyer sistemleri istediğiniz şekilde araç kontrolü sağlamanıza yardımcı olur.

Otomatik kollu bariyerler Belediyelerde, Kamu kuruluşlarında AVM, toplu konut, endüstriyel tesislerde hızlı bir geçiş amacıyla kurdurulmaktadır. Ayrıca ülkemizdeki her şehirde bulunan otogarlarda giriş çıkışlar otomatik kollu bariyerler ile sağlanmaktadır. Askeri nizamiyelerde, Otobanlarda gişelerde, tatil merkezlerinde, birçok endüstriyel işletmelerde de güvenli giriş çıkışlar için tercih sebebi olmuştur. Üç metreden sekiz metre boşluğa kadar uygulanabilen modelleri mevcuttur.

Plaka tanıma sistemi ile otomatik açılabilen özelliklerinin yanında, uzaktan kumanda, loop dedektörü, kartlı geçiş ve buton sistemi ile açılıp kapanabilir. Misafir, ziyaretçi araçların otoparkınıza girmesinde güvenli geçişler sağlar.

Otomatik kapanma özelliği ile açıldıktan sonra ayarlanan bekleme süresi bitince otomatik olarak kapanma özelliğine sahiptir. BFT Marka Kollu Bariyer Otomasyonları, MOOVI, GIOTTO ve MICHELANGELO modellerinden, alanın boyutlarına ve ürünün kullanım sıklığına göre, en verimli olabilecek olanı kapıya monte edilir. Firmamızın tercih ettiği otomatik kollu bariyerler CE ve TSE belgeli olup 2 yıl garantilidir. Ayrıca 10 yıl yedek parça garantisi vardır. Açma kapama süreleri 3-5 sn arasındadır.

North kollu bariyer sistemleri 5m’ye kadar test edilmiş tasarım ile profesyonel bir kurulum için gereken aksesuarlara ihtiyaç vardır. Bunlar; Temel plakası, Kapı kolunu desteklemek için yaslanma direği, Fotoseller için kolonlar ve hasar veya kaza durumunda bakım ve onarım için yedek parça takviyeleri

Kollu bariyer sistemleri ile park, otopark ve araç kontrolunu sağlamak istediğiniz mekan ve yerlerde güven ile kullanabilirsiniz.

Yoğun trafiği olan her türlü giriş çıkış mahallinde kullanılan en iyi sistemlerden biridir. Kurulacak yerin durumuna göre destek ayaklı veya destek ayaksız çalışmaya uygun bir özelliklere sahiptirler. Kollu bariyer otomasyonunda alçak tavanlı girişler için kırma kollu modelimiz de mevcuttur. Destek ayağının kaçınılmaz olduğu uzun kollu projelerde destek ayağının montesi mümkün olmaz ise seyyar destek çatallı modeller en uygun çözümdürler.Otomatik Kollu Bariyer Sistemleri fiyat bilgisi için 0534 312 5696 bizi her zaman arayabilirsiniz.