Otomatik Kollu Bariyer Sistemleri

Otomatik Kollu Bariyer Sistemleri

Firmamız otomatik kollu bariyer sistemleri üzerine İstanbul'da hizmet veren teknik bilgi ve beceriye sahip ender firmalardan biridir. Kollu Bariyer Otomasyonları, özellikle toplu konut, apartman, otopark ve endüstriyel tesis girişlerinde tercih edilmektedir. BFT Marka Kollu Bariyer Otomasyonları, MOOVI, GIOTTO ve MICHELANGELO modellerinden, alanın boyutlarına ve ürünün kullanım sıklığına göre, en verimli olabilecek olanı kapıya monte edilir.

Bariyer setinin oluşturan parçalar; Bariyer gövdesi, Bariyer kolu, Emniyet fotoseli, Flaşör, 2 adet kumanda, Taban montaj aparatı. Kollu bariyer sistemleri istediğiniz şekilde araç kontrolü sağlamanıza yardımcı olur. 0534 312 5696 nolu hattımızdan bizimle iletişime geçerek size en hızlı şekilde yardımcı olabiliriz.

Otomatik kollu bariyerler Belediyelerde, Kamu kuruluşlarında AVM, toplu konut, endüstriyel tesislerde hızlı bir geçiş amacıyla kurdurulmaktadır. Ayrıca ülkemizdeki her şehirde bulunan otogarlarda giriş çıkışlar otomatik kollu bariyerler ile sağlanmaktadır. Askeri nizamiyelerde, Otobanlarda gişelerde, tatil merkezlerinde, birçok endüstriyel işletmelerde de güvenli giriş çıkışlar için tercih sebebi olmuştur. Üç metreden sekiz metre boşluğa kadar uygulanabilen modelleri mevcuttur.

Plaka tanıma sistemi ile otomatik açılabilen özelliklerinin yanında, uzaktan kumanda, loop dedektörü, kartlı geçiş ve buton sistemi ile açılıp kapanabilir. Misafir, ziyaretçi araçların otoparkınıza girmesinde güvenli geçişler sağlar.

Otomatik kapanma özelliği ile açıldıktan sonra ayarlanan bekleme süresi bitince otomatik olarak kapanma özelliğine sahiptir. Firmamızın tercih ettiği otomatik kollu bariyerler CE ve TSE belgeli olup 2 yıl garantilidir. Ayrıca 10 yıl yedek parça garantisi vardır. Açma kapama süreleri 3-5 sn arasındadır.

North kollu bariyer sistemleri 5m’ye kadar test edilmiş tasarım ile profesyonel bir kurulum için gereken aksesuarlara ihtiyaç vardır. Bunlar; Temel plakası, Kapı kolunu desteklemek için yaslanma direği, Fotoseller için kolonlar ve Hasar veya kaza durumunda bakım ve onarım için yedek parça takviyeleri

Kollu bariyer sistemleri ile park, otopark ve araç kontrolunu sağlamak istediğiniz mekan ve yerlerde güven ile kullanabilirsiniz.

Otomatik Kollu Bariyer Sistemleri fiyat bilgisi için 0534 312 5696 bizi her zaman arayabilirsiniz.