Fotoselli Kapı Sistemleri

Fotoselli Kapı Sistemleri

North Otomatik Kapı sistemleri fotoselli kapı imalatından montajına kadar tüm projeleri garantili olarak teslim etmektedir. Fotoselli kapılarımız kapı boşluğuna monte edilen bir ray üzerinde kayarak hareket eder. İsteğe bağlı tek veya çift yöne açılan kanatlardan oluşur. Fotoselli kapılar kapı düzeneğindeki fotosel sayesinde kişileri algılayarak otomatik hale getirilir. Sistem infrared veya mikrodalga radarlar marifetiyle kayar bir düzenek oluşturularak çalıştırılır. Fotoselli otomatik kayar kapı sistemi kapıya yaklaşan kişileri algılar, otomatik olarak açılır. Yoğun trafiği olan giriş çıkışlarda eli ile açılma gerektirmeden büyük kolaylık sağlar.

Otomatik Kapı İmalatı

Otomatik Kapı İmalatı

Otomatik kapı çeşitlerinden birisi olan fotoselli otomatik kapılar artık modern hayatın bir vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Günümüzde hastanelerde, marketlerde, işyerlerinde, bina girişlerinde olmak üzere daha bir çok alanda fotoselli kapılar tercih sebebi olmuştur.

Nedeni ise kolay kullanımı, ısı ve enerji kaybını önlemesi, hijyen sağlanması gereken ortamlarda özellikle hastane, ameliyathanelerde ve gıda sektöründe olmazsa olmazlardan biri haline gelmiştir.

Endüstriyel Seksiyonel Kapı İmalatı

Endüstriyel Seksiyonel Kapı İmalatı

Notrh Otomatik Kapı, endüstriyel seksiyonel kapı imalatı ile İstanbul'da lider firmalardan biridir. İmal ettiğimiz modeller içinde dekoratif göbek ve oval veya dikdörtgen camlı modellerimiz bulunmaktadır. İsteğe bağlı olarak ilave personel kapısı şeklinde de monte edilebilmektedir.