Fotoselli Kapı Sistemleri

Fotoselli Kapı Sistemleri

North Otomatik Kapı sistemleri fotoselli kapı imalatından montajına kadar tüm projeleri garantili olarak teslim etmektedir. Fotoselli kapılarımız kapı boşluğuna monte edilen bir ray üzerinde kayarak hareket eder. İsteğe bağlı tek veya çift yöne açılan kanatlardan oluşur. Fotoselli kapılar kapı düzeneğindeki fotosel sayesinde kişileri algılayarak otomatik hale getirilir. Sistem infrared veya mikrodalga radarlar marifetiyle kayar bir düzenek oluşturularak çalıştırılır. Fotoselli otomatik kayar kapı sistemi kapıya yaklaşan kişileri algılar, otomatik olarak açılır. Yoğun trafiği olan giriş çıkışlarda eli ile açılma gerektirmeden büyük kolaylık sağlar.

Fotoselli kapılar genellikle hastanelerin bütün birimlerinde, kamu binalarında, AVM ve işhanlarda en çok tercih edilen sistemlerdir. Fotoselli kapı taleplerinizde Hadi Usta | 0534 312 5696 hattımızdan gerekli ön bilgi alabilirsiniz. Firmamız, fotoselli kapı sistemleri üzerine teknik bilgi ve beceriye sahip teknik ekip ile çalışmaktadır.

2000'li yıllardan beri İstanbul'da kurumsal ve bireysel firmalarla otomatik kapı ve otomasyon alanlarında güçlü bir ekiple çalışmaktayız. Uzman ekibimiz montaj ve satış sonrası desteği ile her zaman ihtiyaca özel kaliteli ve teknolojik çözümler sunmaktadır. İstanbul'da yüzlerce referansa sahip ciddi firma olmaktan mutluluk duyarız.