Alüminyum Otomatik Kepenk

Otomatik Alüminyum Kepenk

North Otomatik Kapı sistemleri, alüminyum otomatik kepenk sistemleri imalatı ile İstanbul'da güvenilir firmalardan biridir. Her model ve çeşit alüminyum kepenk taleplerinizi anında projelendirecek bilgi birikimine sahiptir.

Alüminyum kepenkler estetiğin ön planda tutan müşterilerin talepleri doğrultusunda villa, yazlık veya bazı işyerlerine montaj etmekteyiz. Galvaniz kepenk ile dayanıklılığı ,aynı sağlamlığa sahip olmasına rağmen kullanımı son zamanlarda azalmaktadır. Firmamız özel montaj ustaları ile son model kepenkleri uygun fiyat avantajıyla sizlerin kullanımına sunmaktadır.

Alüminyum kepenk sistemleri kişiye özel kodlu kumanda sistemi oldukça güvenli bir kullanım sunmaktadır. Her kepenk kumanda farklı kodlanmıştır, diğer firma kumandaları ile kesinlikle açılamaz ve kopyalanamaz.

İmalatını yaptığımız alüminyum otomatik kepenk lemelleri iki çeşittir;

Alüminyum extrüksüyon (içi dolgusuz) profiller

Sadece alüminyumdan oluşur iç ve dış duvarlıdır. Ortasında destek kesiti bulunmaktadır. Manuel kullanım için redüktörlü ve redüktörsüz motor seçeneği mevcuttur. İstenilen ral renginde boyanabilir.+ Hırsızlığa karşı maksimum güvenlik sağlar. Pencereli profil seçeneği mevcuttur.

Alüminyum polüretan dolgulu profiller

Dış duvarı alüminyum içi polüretan maddesi ile doludur. Destek kesiti yoktur. Dış duvar incedir. Hafif ve zorlanmaya karşı dayanıksız olduğu için için dış mekanlarda kullanımı uygun değildir. Daha çok avm lerde ve dış güvenliği olan mekanlarda kullanılması uygundur. Ama malesef fiyatının (kullanıcı için) uygun olması nedeni ve montajının da diğer kepenklere göre kolay olması yüzünden firmalarında tercih sebebi olmuştur.

Otomatik Alüminyum Kepenklerin Genel Özellikleri;

 • Standart eski kepenkler ile karşılaştırdığımız zaman aralarında büyük farklılıklar gözetilmektedir.
 • Öncelikli olarak elle değil uzaktan kumanda veya buton sistemiyle kullanıldığı için kullanım kolaylığı sağlamaktadır.
 • Sadece kullanıcıya özel kodlanmış kumanda ile çalıştırıldığı için diğer firmaların kumandaları ile açılması imkansızdır.
 • Elektrik kesintisinde manuel(el ile) açılabilir.
 • Ups güç kaynağı uygulama özelliğine sahiptir.
 • Hırsızlığa karşı maximum güvenlik sağlar.
 • İstediğiniz ral katoluğundaki renklerden istenilen renkte boyanmaktadır.
 • İsteğe göre tamamen kapalı veya mikro delikli olarak uygulaması yapılabilmektedir.
 • Saç kalınlığı '' 0.8 mm ile 1.2 mm '' kepenk ölçülerine göre değişiklik göstermektedir
 • Hafif madde yapısı, paslanmaz özelliği ve sessiz çalışması kullanıcları daha çok cezbediyor.