Seksiyonel Garaj Kapısı

Firmamız seksiyonel garaj kapıları projelerinde İstanbul'da en güvenilir firmalardan biridir. Garaj kapısı imalattan montaja kadar süren bütün aşamalarda teknik ekibimizle hizmetinizdeyiz. Seksiyonel garaj kapısı talepleri günümüzün rağbet gören yapı birimlerinden biridir. Güvenlik açısından artık garaj kapıları otomatik özelliği ile zorunluluk kazanmıştır. North Otomatik Kapı Sistemleri, her büyüklükte seksiyonel garaj kapısı taleplerinizi zamanında montaj etmektedir. Garaj kapısı projeleriniz için 0534 312 56 96 nolu telefonumuzdan gerekli bilgi alabilirsiniz

Seksiyonel Garaj Kapısının avantajları;
- Kapı ağırlığı yaylar ile dengelendiği için daha küçük motorlar ile daha az enerji harcayarak çalıştırılabilmektedir.
- Herhangi bir acil durumda el ile manuel olarak kaldırılması mümkündür. Eğer kapı çok büyük ölçülere sahipse kullanılan motorlar büyümekte ve redüktörlü motorlar seçilmektedir. Motor redüktörü kullanılarak kapı zincir ile manuel olarak açılabilmektedir.
-Kullanılan sandöviç paneller 4 cm kalınlıkta olup çift taraflı galvaniz sac kaplıdır. Kritik noktaları destek sacları ile güçlendirilmiştir. Daha sessiz çalışır, daha güvenlidir, daha hijyenik ortam sağlar
- Çok geniş mesafeli girişler seksiyonel kapı kullanılarak kapatılabilir. Montajını yaptığımız en geniş kapı 8 metrenin biraz üzerinde olup Bilecik Arslan Alüminyum tesislerine kurulmuştur.
- Seksiyonel garaj kapısının içine servis kapısı montajı mümkündür. Bu sayede personel girişleri için kapının tamamının açılmasına gerek kalmamaktadır.
- Seksiyonel garaj kapısının kontrol üniteleri oldukça gelişmiştir. Emniyet fotoseli, loop dedektör, radar, uzaktan kumanda, buton, kartlı geçiş sistemleri, hgs ve kamera sistemleri gibi aksesuarlar ile rahatlıkla çalıştırılabilmektedir.
- Paneller üzerine konulan pencereler ile iç kısmın aydınlatma ihtiyacına yardımcı olmaktadır.

Otomatik Garaj Kapısı

Otomatik Garaj Kapısı

North Otomatik Kapı, otomatik garaj kapıları imalatı ve montajında İstanbul'da güvenilir hizmetler sunmaktadır. Birbirinden farklı özelliklerde, kullanışlı otomatik garaj kapısı tasarımları sunar. AVM, İşhanları ve Konutlarda bina yapısına en uygun garaj kapısını görsellik ile birleştirerek imal ederek yerine montaj eder. Her model ve tipte garaj kapısı talepleriniz için Hadi Usta'dan 0534 312 5696 ön bilgi alabilirsiniz.

Otomatik garaj kapılarımız tavana açılır paletli kapılar şeklinde monte edilir. Müşteri tercihleri doğrultusunda çelik veya alüminyumdan imal edilerek montajı yapılmaktadır. Garaj kapılarımız bulundukları alanın İç hacmini daraltmaz, ferah ve güvenlidir. Otomatik sistemli olan garaj kapılarımız emniyet sistemine sahiptir. Olumsuz durumlarda manuel sistem ile de çalışabilir şekilde imal edilmektedir. Yağmurlu havalar için sızdırmazlık özelliği kazandırılmıştır.

Seksiyonel Garaj Kapısı Otomasyonları, ticaret merkezlerinde, endüstriyel alanlarda, garajlarda, depolarda, hangarlarda, otoparklarda sıklıkla bulunan kapılara entegre edilmek üzere tasarlanmıştır. BFT marka Seksiyonel Garaj Kapısı Otomasyonları, BOTTICELLI, EOS 120, ARGO, EFOR modelleri tasarlanmıştır. Otomatik garaj kapılarında aranılan “sağlamlık” kavramı ürünlerimizde en üst seviyede tutulmuş ve dayanıklılığı artırılmış malzeme kullanılmıştır. Seksiyonel garaj kapısı modellerimiz darbelere, rüzgara ve kötü hava koşullarına dayanıklılığı artırılmış malzemeler ile imal edilmektedir.

North Otomatik Kapı Sistemleri tarafından montajı yapılan otomatik garaj kapısı oluşabilecek bir acil durum fotosel emniyet sistemi ile üstün güvenlik donanımına sahiptir. Elektrik kesilmesi durumlarında elle kontrol son derece kolaylaştırılmıştır.

Otomatik Garaj Kapısı Sistemleri Genel Özellikleri

  • Kumanda ile kontrol
  • Garajınıza uygun yataklama çözümleri
  • Darbeye dayanıklı dış paneller
  • PVC Filtre ile en üst yalıtım
  • Emniyet fotoseli
  • Cephenize uygun panel desenleri